Od hrane smo naručili Pajin ražnjić, koji dolazi sa više vrsta mesa i grilovanim povrćem, zatim krispi piletinu sa semenkama, punjenu kačkavaljem, a od salata bašta salatu i kupus salatu, koja je bila fenomenalno začinjena.
Krispi piletina je stigla u zaista pozamašnoj porciji, pa smo je podelili, dok su ražnjići bili ukusni, ali je porcija nešto manja. Ako ste baš gladni, slobodno naručite još nešto pride.
Ovde možete probati odličan roštilj, prebranac sa kobasicom, gulaš, a primetili smo i da dosta ljudi dolazi po dostavu dnevnog menija. U ponudi su jela koja su sveža tog dana, po vrlo pristupačnim cenama.
Ovo je pravi etno restoran u kome se dosta pažnje posvećuje detaljima. Unutra su stolovi prekriveni žutim kariranim stolnjacima, svuda su detalji od drveta i kamena, harmonika na zidu i raspoloženi konobari koji doprinose prijatnoj atmosferi.
Bašta je posebno lepa i odiše toplinom. Svuda su pažljivo uklopljeni detalji, od murala na zidu u naivnom stilu, preko bicikla sa cvećem, do klupice oslikane motivima sela.
Zaista svaka čast vlasniku na trudu da dočara duh nekih starih vremena. Imate utisak kao da ste negde na salašu u Vojvodini, a ne u centru Zrenjanina.
Dok smo ručali, sve vreme su svirali tamburaši. Vredi napomenuti i da je ovde živa muzika svakog dana osim ponedeljka.
Konobari rade kao sat. Restoran je veoma frekventan i stalno se smenjuje veliki broj ljudi, ali je osoblje uigrano i sve funkcioniše vrlo dobro.
Dok smo mi bili na ručku, napolju se spremala proslava krštenja, unutra je bio manji broj gostiju koji su proslavljali svadbu, a bilo je i nekoliko stolova sa gostima koji su došli na ručak.
Obavezno rezervišite mesto na vreme, baš zbog gužve. Domaćini su jako ljubazni i sigurno će se potruditi da vam pronađu dobar sto.
Komentari gostiju